Arvustused Skincell Advanced

 • Kristo
  Tere kõigile. Seerum Skincell Advanced on meeldiva aroomi ja sileda tekstuuriga. Kaelatüügastest hoolimata kasutatuna kadusid need täielikult vaid 30 päevaga. Ma kasutasin seda 2 korda päevas, efekt on lihtsalt pomm, ma ise ei oodanud seda abinõult.
  Skincell Advanced
 • Triin
  Ma kasutasin skincell advanced seerumit, et vabaneda naha mutidest. Märkimisväärne, ka nähtav mool kadus täielikult 2 kuu jooksul. Hea, et keerasin protseduurile selja, uskusin ka selle aine toimesse. Soovitan kõigil, proovige ja kandideerige.
  Skincell Advanced
 • Annika
  Ma ütlesin oma abikaasale, et ta raviks naha tüükad. Arvasin, et mõni teine kreem võib nende ära kaotada, samas kui veensin teid seda kreemi kasutama. Kadus 7 päeva pärast. Skincell Advanced seerumi kasutamisest on möödas 20 päeva, tüükad on lihtsalt herned.
  Skincell Advanced
 • Kristel
  Raseduse ajal hakkasid mul tekkima nahaprobleemid. Arst ütles, et kõik on korras, kuid see pilt ei teinud mind õnnelikuks. Sõbra soovitusel ostsin Skincell Advanced seerumi ja kuu aja pärast ei jäänud laigudest ja tüükadest midagi järele. Nii et ma soovitan.
  Skincell Advanced
 • Triinu
  Mul oli nina lähedal väga kole mutt. Ma vihkasin seda alati, käisin isegi kirurgi juures abi otsimas. Kuid arst soovitas mul hakata proovima Skincell Advanced seerumit. Vaid 2 kuuga sain operatsioonita lahti näo mutidest. Olin tulemusest üllatunud.
  Skincell Advanced
Kasutaja hinnang Skincell Advanced
4.9
23