Kasutusjuhend Skincell Advanced

Kasutusjuhend Skincell Advanced

Juhised Skincell Advanced õigeks kasutamiseks

Seerum Skincell Advanced on uudne mutide ja tüükade korrigeerija, mis on võitnud Eestis paljude inimeste usalduse. Skincell Advanced on ülimalt kerge ja rasvavaba tekstuuriga looduslik seerum. See on kiiresti aktiivne koostis koos kõigi vajalike koostisosadega läbipaistvas tilgutipudelis, mis on lihtsalt uhke.

See seikluslik seerum tuleb vedelal kujul ja on klaaspudelis, mille peal on aplikaatoripipett. Seade pakub kvalifitseeritud ja taskukohast rakendust kahjustatud piirkondades. See rikastatud valem annab korduvalt kasutatuna naha plekivaba. Kuidas tööriista õigesti kasutada, ei tekita erilisi küsimusi. Rakenduse jaoks on lihtne järgida neid juhiseid:

Kasutusjuhend Skincell Advanced
Samm 1 Peske sihtala endale sobiva seebi või näopesuga, loputage hästi. Seejärel kandke kahjustatud piirkondadele väike kogus Skincell Advanced seerumit. Jätke see mõneks minutiks sisse. Seejärel masseerige seda heldelt, kuni see imendub täielikult teie nahka.
2. samm Nüüd laske seerumil nahal püsida 8 tundi. Teie nahk on kergelt põletikuline, kuid see on normaalne. Mõjutatud piirkondadele moodustub koor, mis koheselt loomulikult maha kukub, jättes teie naha veatult siledaks.

Parim on seda kasutada öösel ja enne magamaminekut, sest siis saavad Skincell Advancedi toimeained 6-7 tundi. See on piisav aeg, et vajalikud koostisosad tungiksid pleki juure ja hoiataksid immuunsüsteemi, et valged verelibled sisenevad piirkonda. See keha kaitsereaktsioon käivitab nii eemaldamisprotsessi kui ka tervenemisprotsessi.

Pärast väikest inflatsiooni selles piirkonnas saate kärntõve. Ärge korjake ega kriimustage kärnt. Selle asemel puhake. Lõppkokkuvõttes dehüdreerivad Skincell Advanced koostisosad mooli või nahasildi, põhjustades selle iseenesest kuivamist ja kukkumist.

Näidustused kasutamiseks Skincell Advanced

Peamised näidustused seerumi kasutamiseks:

  • Tumedad mutid.
  • Kerged mutid.
  • Väikesed tüükad.
  • Suured tüükad.
  • Nahajäljed.

Kui märkate ühte neist märkidest, ei tohiks te viivitada ja alustada ravi kohe.

Skincell Advancedi kasutamise vastunäidustused

Enne toote kasutamist või füüsilisest poest või veebist ostmist peaksite alati olema ostetava toote kohta hästi kursis. See kehtib toidu, ravimite, toidulisandite ja isegi elektroonika kohta.

Skincell Advanced seerumi kohta teadaoleva põhjal on alust arvata, et seerumil pole kõrvaltoimeid.

Seerumit Skincell Advanced on testitud kõikidel nahatüüpidel ja pärast kasutamist ei ilmnenud nahal kõrvaltoimeid. Ja ilmselgelt on Skincell Advanced kõige ohutum viis mutte ja nahajälgi ning muid jälgi või lisandeid nahalt eemaldada.

Aga kui teil on mingeid erilisi ja konkreetseid nahahaigusi, peate enne toidulisandi kasutamist konsulteerima oma dermatoloogiga.